رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۴
  • کد خبر : ۵۱۵۳
  • مشاهده :  135 بازدید
  • چاپ خبر : ویژه برنامه سالروز تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان برگزار گردید.

ویژه برنامه سالروز تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، سیدمهدی سیاهپوش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در سالروز تدفین شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان که با حضور شامخ شهیدان مدافع حرم رسول پورمراد و الیاس چگینی، مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، مسئول نهاد رهبری، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه که […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، سیدمهدی سیاهپوش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در سالروز تدفین شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان که با حضور شامخ شهیدان مدافع حرم رسول پورمراد و الیاس چگینی، مسئولان و معاونین ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، مسئول نهاد رهبری، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه که در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان برگزار شد اظهار کرد: یکی از نیازهای جامعه امروز ما آشنایی نسل جدید با جانفشانی‌های شهدا و جانبازان می‌باشد.

وی رزمندگان دوران دفاع مقدس را بهترین الگو برای نسل جوان دانست و مطرح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید الگوی مسئولان نیز باشد، زیرا که این فرهنگ انسان را از غرق شدن در مادیات زندگی روزمره رها می‌کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان فرهنگ ایثار و شهادت را باعث بقای اسلام و نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: این فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.

photo_2018-04-25_09-02-31

سیاهپوش معرفی رشادت‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس به نسل سوم و چهارم انقلاب را ضروری خواند و بیان کرد: دوران هشت ساله دفاع مقدس مشعلی است که همیشه فروزان است و نیازهای فکری و معنوی نسل فعلی و نسل های بعدی را تأمین می کند.
وی تفاوت دفاع مقدس ما با بقیه جنگ‌ها را در روحیه معنویت و ایثار و فداکاری رزمندگان عنوان و یادآور شد: این روحیه ایثار و شهات‌طلبی در هیچ جنگی در دنیا دیده نشده است.

شایان ذکر است روایتگری حجت‌الاسلام میرغفاری از قم، اجرای تئاتر گروه نوربالا، تقدیر از خانواده شهدای مدافع حرم، قرعه‌کشی پنج سفر معنوی مشهد مقدس از جمله برنامه‌های این مراسم بود.

گفتنی است عرض ارادت خانواده شهدای مدافع حرم، مسئولان و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان، ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین به مقام شامخ شهدای گمنام این دانشگاه پایان بخش این مراسم بود.

photo_2018-04-25_09-02-42

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه