رفتن به بالا
  • شنبه - ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۷
  • کد خبر : ۵۱۵۹
  • مشاهده :  108 بازدید
  • چاپ خبر : واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین به اقدام اخیر خبرنگار روزنامه جهان صنعت

واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین به اقدام اخیر خبرنگار روزنامه جهان صنعت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ازقزوین، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین در پی اهانت خبرنگار روزنامه جهان صنعت به ساحت مقدس امام رضا (ع) با انتشار متنی به این اقدام توهین آمیز واکنش نشان داد. بسم الله الرحمن الرحیم 《اللَّهُمَّ الْعَنِ الَّذِینَ بَدَّلُوانِعْمَتَکَ وَ اتَّهَمُوا نَبِیَّکَ وَ جَحَدُوا بِآیَاتِکَ وَ سَخِرُوا بِإِمَامِکَ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ازقزوین، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین در پی اهانت خبرنگار روزنامه جهان صنعت به ساحت مقدس امام رضا (ع) با انتشار متنی به این اقدام توهین آمیز واکنش نشان داد.

بسم الله الرحمن الرحیم

《اللَّهُمَّ الْعَنِ الَّذِینَ بَدَّلُوانِعْمَتَکَ وَ اتَّهَمُوا

نَبِیَّکَ وَ جَحَدُوا بِآیَاتِکَ وَ سَخِرُوا بِإِمَامِکَ وَ

حَمَلُوا النَّاسَ عَلَى أَکْتَافِ آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ

إِنِّی أَتَقَرَّبُ إِلَیْکَ بِاللَّعْنَةِ عَلَیْهِمْ وَ الْبَرَاءَةِ

مِنْهُمْ فِی الدُّنْیَا وَ الْآخِرَةِ یَا رَحْمَانُ》

انالله و انا الیه راجعون

آجرک الله یا صاحب العصر و الزمان

ما معتقدیم همانطور که دفاع از قبور، حرم و حریم مطهر اهل‌بیت علیهم‌السلام در برابر متجاوزانی که قصد تخریب آن اماکن مقدس را دارند واجب است و عده‌ای توفیق ملقب شدن به لقب مدافعان حرم را پیدا کردند، دفاع از ساحت منور و مطهر شخصیت اهل‌بیت عصمت و طهارت و جلوگیری از تخریب ارزش‌ها و قداست مقام منیع و رفیع آنان نیز امری واجب و ضروری است.

اینک که پیام توهین‌آمیز و وقیحانه هرزه نویس هتاک و معلوم الحال روزنامه “جهان‌صنعت” دل‌های محبین آل الله، شیعیان و مسلمانان را به درد آورده است بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ضمن محکوم کردن این اقدام، خواستار برخورد جدی با این هرزه نویس هتاک است. بی‌تردید برخورد با این‌گونه هتاکی‌ها، مرحمی خواهد بود بر دل‌هایی که از این اقدام بی‌شرمانه در سراسر جهان اسلامی جریحه‌دار شده و به درد آمده است. بی صبرانه منتظر برخورد قاطع قوه قضاییه با هر نوع بی احترامی به ذوات مقدسه هستیم. در غیر اینصورت جوانان آتش ب اختیارِ انقلابی پاسخی سخت و محکم به اینگونه هرزه گویی ها خواهند داد.

« وَ إِذَا قیلَ لَهُمْ لاَ تُفسِدُوا فِی الَارضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ أَلاَ إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَکِنْ لاَ یَشْعُرُوُنَ »

هفتم شعبان ۱۴۳۹

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه