• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
جشن نیمه شعبان و روزجوان در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، همزمان با فرا رسیدن پانزده شعبان سالروز ولادت حضرت بقیه‌الله العظم(عج) جشن نیمه شعبان و روزجوان در دا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، همزمان با فرا رسیدن پانزده شعبان سالروز ولادت حضرت بقیه‌الله العظم(عج) جشن نیمه شعبان و روزجوان در دا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » جشن نیمه شعبان و روزجوان در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود

جشن نیمه شعبان و روزجوان در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود

جشن نیمه شعبان و روزجوان در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، همزمان با فرا رسیدن پانزده شعبان سالروز ولادت حضرت بقیه‌الله العظم(عج) جشن نیمه شعبان و روزجوان در دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار می‌شود.

گفتنی است سخنران این برنامه حجت‌الاسلام و المسلمین حمید شهسواری همراه با مدیحه سرایی رضا اصفهانی، سرود و تواشیح خواهد بود.

شایان ذکر است این مراسم عصر روز دوشنبه ۱۰اردیبهشت‌ماه ۹۷ ساعت ۱۸ الی ۲۰ به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین در آمفی‌تئاتر پردیس شهید رجایی این دانشگاه برگزار می‌گردد.

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا