رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۸
  • کد خبر : ۵۲۲۱
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : وحدت و انسجام ملی فتح خرمشهر را رقم زد/ نقش ویژه دانشجومعلمان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و فتح خرمشهرها

وحدت و انسجام ملی فتح خرمشهر را رقم زد/ نقش ویژه دانشجومعلمان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و فتح خرمشهرها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین: نفیسه سادات حسینی مسئول بسیج دانشجویی واحد خواهران دانشگاه فرهنگیان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه با اشاره به قدرت و عنایت الهی در فتح خرمشهر اظهار کرد: در سایه الطاف الهی بوده است که رزمندگان اسلام با نهایت اخلاص جنگیدند و اجازه ندادند […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین: نفیسه سادات حسینی مسئول بسیج دانشجویی واحد خواهران دانشگاه فرهنگیان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه با اشاره به قدرت و عنایت الهی در فتح خرمشهر اظهار کرد: در سایه الطاف الهی بوده است که رزمندگان اسلام با نهایت اخلاص جنگیدند و اجازه ندادند که حتی وجبی از خاک میهن در دست دشمنان بیفتد.

وی افزود: همت و اراده قوی مردان خدا باعث این فتح با عظمت است، همتی که تسلیم هوای نفس و منافع شخصی نمی شود، در این صورت است که پیروزی های بزرگ رقم می خورد.

مسئول بسیج دانشجویی واحد خواهران دانشگاه فرهنگیان قزوین از جمله دلایل دیگر پیروزی خرمشهر را وحدت و انسجام ملی عنوان کرد و گفت: همانطور که در قرآن مبین آمده است “دست خدا با جماعت است”، همان طور که امام(ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد. باشد که با همتی از جنس همت مردان الهی در دوران دفاع مقدس خرمشهرهای زمان مان را فتح کنیم

حسینی بیان کرد: مسلما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، که حکومت الله تشکیل شد ، مراحلی برای پیوستن به تمدن اسلامی وجود دارد ، طبق بیانات امام خامنه ای ، مراحلی ازجمله نظام اسلامی، دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن نوین اسلامی باید محقق شود ، اکنون که در مرحله دولت اسلامی هستیم و هنوز محقق نشده ، هر کار و فعالیتی که ما را به این مهم برساند فتح خرمشهرها است.

وی در ادامه با شاره به بیانات رهبر معظم انقلاب تشریح کرد: خرمشهرهایی که توسط دشمن در فضای جنگ اقتصادی ، جنگ نرم ، جنگ فرهنگی از ما گرفته شده ، فتح این خرمشهرها مبارزه ای جهادی و خستگی ناپذیر می طلبد ، فتح این خرمشهرها مبارزه با هوای نفس و منافع شخصی می طلبد ، چه بسا بسیار سخت از جنگ سخت و تن به تن است.

این دانشجوی فعال بسیجی با تاکید بر اینکه باید در زمینه های اقتصادی ، علمی ، فرهنگی و … انقلاب هایی رخ دهد ، تا در مسیر پیشرفت باشیم و از خطر ارتجاع که ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) گوشزد نمودند مصون بمانیم. این انقلاب‌ها همان خرمشهرهایی است که باید فتح شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان و بویژه دانشجو معلمان به عنوان جوانان این کشور که نقشی بسیار اساسی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دارند تصریح کرد: دانشجویان باید نقش خود را بشناسند و به آن واقف شوند، و در تحقق وظایف شان تلاش کنند چرا که وظیفه دانشجو گفتمان‌سازی و تصمیم سازی را بر عهده دارد.

مسئول بسیج دانشجویی واحد خواهران دانشگاه فرهنگیان قزوین ابراز داشت: دانشجو باید به مسائل کشور واقف و اهل تجزیه و تحلیل باشد و از مسئولین مطالبه نماید.در مسائلی که در کشور نیاز به تغییر و تحول داریم مسلما جوان دانشجو وظایف سنگینی از جمله شناسایی مسائل جامعه ، مطالبه از مسئولین ، تلاش در جهت حل مشکلات و غیره بر عهده دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه