رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۳
  • کد خبر : ۵۲۳۰
  • مشاهده :  261 بازدید
  • چاپ خبر : مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی شد

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی شد

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین؛ دکتر مرتضی موسی‌خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مراسم تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین که با حضور مسئولان و معاونین دانشگاه برگزار شد با اشاره به تاثیرگذاری بسیج در نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: باید از پیامبر اخلاق […]

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین؛ دکتر مرتضی موسی‌خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مراسم تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین که با حضور مسئولان و معاونین دانشگاه برگزار شد با اشاره به تاثیرگذاری بسیج در نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: باید از پیامبر اخلاق حضرت محمد (ص) الگو بگیریم تا بتوانیم در اعماق دل انسان ها نفوذ کرده و مسلمان بسازیم.

وی خاطر نشان کرد: امروز به دلیل ایستادگی مردم ایران بر روی یک سری اصول، کشور در شرایط خاصی قرار دارد و کشوری که آرمان مدار است به مردم اش متکی خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ادامه داد: باید نظام جمهوری اسلامی را به عنوان ابر قدرت فرهنگی و اقتصادی به دنیا معرفی کنیم و این امر با کوشش مردم میسر خواهد شد و آن دسته از مردم که در این امر تاثیر گذاری بیشتری دارند دانشجویان، پژوهشگران و استادان هستند و دانشگاه نیز در این زمینه نقش کلیدی دارد.

موسی‌خانی ضمن تشکر از خدمات ارزنده علی‌اصغر مجیدی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه مذکور خطاب به بسیجیان گفت: باید شما طلایه دار شوید و انسان های متعهد، با تقوا و وفادار به نظام تربیت کنید.

مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در ادامه این مراسم بیان کرد: امام راحل با درایتی که داشت بعد از گذشت ۳ الی ۴ماه از جنگ تحمیلی بسیج طلبه و دانشجو را تشکیل دادند و فرمودند: باید بسیج دانشجویی و طلبه ایجاد شود تانسل های بعد را تربیت کند.

وی شبکه‌سازی و انسجام تشکیلاتی را از مهم‌ترین الویت‌های بسیج دانشجویی عنوان کرد و گفت: یک بسیجی در وهله‌ی اول باید خود یک مربی باشد تا بتواند کار تربیتی انجام دهد و خود را به روز کرده تا نقش موذن گونه خود را ایفا کند.

برزگر با بیان اینکه دانشجویان بسیجی باید جریان ساز و مطالبه گر باشند و در دانشگاه انقلابی عمل کنند تشریح کرد: با توجه به اینکه باید از مدیران انقلابی تقدیر کنیم، از مدیری که فقط شعار انقلابی گری سر می‌دهد باید با این شعار دادن همراه با اخلاق، انصاف و منطق مقابله کرد.

این مسئول با تاکید بر اینکه توجه به مسئله‌ی جهادعلمی یکی از موضوعات اساسی کشور است مطرح کرد: امروز، وظیفه اصلی بسیج دانشجویی ترویج علم و قدم برداشتن در مسیر جهاد علمی است.

برزگربا اشاره به ادامه راه شهدا تاکید کرد: باید به مانند شهدای مدافع حرم مدافع ارزشها و انقلاب اسلامی باشیم و نگذاریم پای بیگانگان به کشور باز و انقلاب اسلامی را آماج حملات خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه جوانان ما دارای فطرتی پاک می باشند گفت: باید کمک کنیم تا این فطرت پاک از آلودگی‌ها دور بماند و با راهنمایی و ارشاد راه صحیح را به آنها نمایان کنیم.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از علی اصغر مجیدی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مهدی نوروزی طی حکمی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه