رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
  • کد خبر : ۵۲۷۹
  • مشاهده :  58 بازدید
  • چاپ خبر : مدیر مسئول روزنامه جوان: غرب به دنبال تفرقه افکنی در منطقه است

مدیر مسئول روزنامه جوان: غرب به دنبال تفرقه افکنی در منطقه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، ششمین روز از دهمین دوره طرح ولایت دانشگاه های استان قزوین با برگزاری برنامه بصیرتی به پایان رسید. عصرامروز(پنجشنبه) دانشجویان حاضر دردوره پس ازپایان کلاس های آموزشی در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) جهت شرکت در برنامه نشست سیاسی ، بصیرتی با […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، ششمین روز از دهمین دوره طرح ولایت دانشگاه های استان قزوین با برگزاری برنامه بصیرتی به پایان رسید.

عصرامروز(پنجشنبه) دانشجویان حاضر دردوره پس ازپایان کلاس های آموزشی در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) جهت شرکت در برنامه نشست سیاسی ، بصیرتی با حضور دکتر گنجی ، مدیرمسئول روزنامه جوان حاضر شدند.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت : وجود امامین انقلاب در حل بحران های بوجودآمده پس از انقلاب بسیار موثر بوده و با رهنمودهای خود جهت گذشت از این بحران ها و حفظ و رسیدن به اهداف انقلاب رهبری کرده اند.

وی افزود : غرب وقتی متوجه شد که ما قصد اخراج آنها از خاورمیانه را داریم ، پس از مطالعه فراوان و شناسایی گسل های موجود بین شیعه و سنّی ، تفرقه افکنی را آغاز کرد و با این کار جنگ های داخلی را در منطقه به راه انداخت .
مدیرمسئول روزنامه جوان گفت : مشکلات بوجودآمده در بورس ، اقتصاد ، صنعت و معیشت مردم ناشی از مشکلات مدیریتی است و ارتباط با غرب مشکل ما را حل نمیکند و ابزار حل مشکلات توان داخلی است .

این مراسم در انتها با پرسش و پاسخ دانشجویان به پایان رسید.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه