رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۹
  • کد خبر : ۵۲۸۶
  • مشاهده :  90 بازدید
  • چاپ خبر : مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین: اعزام ۱۵۰۰ دانشجوی جهادگر قزوینی در قالب ۳۳ گروه به منظور خدمت‌رسانی به مناطق محروم

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین: اعزام ۱۵۰۰ دانشجوی جهادگر قزوینی در قالب ۳۳ گروه به منظور خدمت‌رسانی به مناطق محروم

مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، از برگزاری اردوهای جهادی در تابستان ۹۷ با اعزام ۱۵۰۰ دانشجوی جهادگر قزوینی در قالب ۳۳ گروه به منظور خدمت‌رسانی به مناطق محروم خبرداد. برزگر ضمن بیان اینکه این اردوها ۷ تا ۱۰ […]

مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، از برگزاری اردوهای جهادی در تابستان ۹۷ با اعزام ۱۵۰۰ دانشجوی جهادگر قزوینی در قالب ۳۳ گروه به منظور خدمت‌رسانی به مناطق محروم خبرداد.

برزگر ضمن بیان اینکه این اردوها ۷ تا ۱۰ روزه خواهد بود افزود: ۳ گروه در حوزه پزشکی و دندانپزشکی، ۱۲ گروه در حوزه‌های فرهنگی و آموزشی، ۳ گروه در حوزه اقتصاد مقاومتی و ۱۵ گروه در حوزه‌های مختلف عمرانی و ساخت و ساز به فعالیت می‌پردازند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین فعالیت دانشجویان جهادگر استان را در تابستان سال جاری مناطق طارم، آوج، آب گرم، ضیاءآباد ، بویین زهرا و الموت شرقی-غربی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه در این دوره‌ها دانشجویان غیر بسیجی هم فعالیت دارند بیان کرد: دوره‌های بسیج سازندگی محدود به حوزه‌های عمرانی نیست بلکه افراد جهت کار در تمام حوزه‌های تعریف شده حضور خواهند یافت.

وی تصریح کرد: خدمات رسانی به روستاها معمولا به صورت متمرکز و جداگانه است اما برای بهره مندی از خدمات پزشکی ممکن است افراد به یک روستای مرکزی مراجعه کنند.

انتهاپیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه