رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۷
  • کد خبر : ۵۲۹۰
  • مشاهده :  288 بازدید
  • چاپ خبر : مراسم تکریم ومعارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین برگزار شد

مراسم تکریم ومعارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین؛ مهدی برزگر ظهر دیروز ( سه شنبه) در مراسم تودیع و معارفه مسئولین ناحیه دانشجویی استان که در سالن همایش دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد؛ با اشاره به سخن امام علی(ع) اظهار کرد: هرآمدنی را رفتنی است و هر انتصابی را عزلی و خوشا به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین؛ مهدی برزگر ظهر دیروز ( سه شنبه) در مراسم تودیع و معارفه مسئولین ناحیه دانشجویی استان که در سالن همایش دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد؛ با اشاره به سخن امام علی(ع) اظهار کرد: هرآمدنی را رفتنی است و هر انتصابی را عزلی و خوشا به حال آن که در طاق خانه و در خدمت مخلوق هستند.

وی عنوان کرد: در دوران مسئولیت خود در ناحیه بسیج دانشجویی تمام تلاشم بر این امر بود که بتوانم سرباز خوبی برای انقلاب، نظام، ولایت و سپاه باشم و در راستای جذب حداکثریت قدم بردارم.

مسئول سابق سازمان بسیج دانشجویی قزوین با اشاره به مسئولیت‌های مجموعه بسیج اذعان کرد: هیچ‌گاه تاکنون مشخص نکرده‌ام که در کجا فعالیت کنم و هر کجا که مصلحت مجموعه بوده است به آنجا رفته‌ام زیرا معتقدم که هر کدام از این مسئولیت‌هایی که در دستان ما جابجا می‌شود قطعه‌ای از پازل انقلاب اسلامی است و تلاش کردم که در هرکجا که حضور پیدا کردم موثر باشم.

وی ابراز کرد: ۱۰سال خدمت در بسیج دانشجویی تجربه بسیار گرانقیمتی را در پیش داشت و کار کردن با جوانان فرهیخته برای من هم سخت و هم شیرین بود.

برزگر با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع بسیج دانشجویی بیان کرد: هر ساله ۲۵۰۰ نفر از دانشجویان جوان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند و ۲۰۰۰نفر از دانشجویان در اردوهای جهادی واقع در روستاهای محروم حضوری پررنگ داشتند و ۵۰۰نفر از دانشجویان در دوره‌های طرح ولایت شرکت می‌کردند.

برگزاری کنگره شهدای دانشجویی
وی ادامه داد: تاکنون صدها کرسی‌ آزاد اندیشی، نشست‌های سیاسی، جشنواره‌های علمی، فرهنگی و ورزشی و نیز ۲ کنگره ۴۰شهید دانشجوی استان قزوین برگزار شده است که از جمله برنامه‌های انجام شده توسط بسیج دانشجویی استان با همکاری سپاه صاحب الامر(عج) و ریاست دانشگاه‌های استان قزوین است.

این مسئول با اشاره به دانشجویان پاک و فرهیخته استان قزوین اذعان کرد: خوشحال هستم که یک دهه از فعالیت خود را در کنار جوانان پاک و بی ادعایی بودم که با تمام سختی‌ها، فراز و نشیب‌ها، تیکه‌پرانی‌ها و نامهربانی‌ها محکم خط مقدم جبهه‌ی جنگ نرم را حفظ کردند و این جوانان شهدا را ندیدند ولی راه شهدا را به خوبی درک کرده بودند.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: برای رسیدن به حکومت اسلامی باید دو کار زیربنایی یعنی تولید فکر و علم، کادرسازی یا تربیت نیروهای همطراز انقلاب اسلامی را انجام دهیم.

برزگر افزود: در این پیچ تاریخی و آزمایش بزرگ ماموریتم در پاسداری از انقلاب اینگونه رغم خورد که در یک دهه در نیمه اول خدمتم کادرسازی انقلاب اسلامی را انجام دهم و نیمه دوم خدمتم را در سازمان علمی، پژوهشی و فناوری سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین آغاز کنم.

وی با بیان سخن رهبر معظم انقلاب ابراز کرد: ۲مولفه برای رسیدن به جنبش نرم افزاری در تولید علم قدرت علمی و جرات علمی است که ما تاکنون در قدرت علمی که همان بحث نانو، سلول‌های بنیادی، هسته‌ای و صنایع دفاعی است موفق بوده‌ایم؛ اما متاسفانه در بخش جرات علمی ضعف داریم.

این مسئول در ادامه گفت: امید است تا با حمایت مسئولین علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها دو بخش نقد علوم غربی و بیان علوم خودی را تقویت کنیم و در راستای تحقق علوم انسانی و اسلامی نقش موثر و مفیدی داشته باشیم.

مسئول سابق ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در پایان اذعان کرد: از تمامی کسانی که در طول این چند سال خدمتم در سازمان بسیج دانشحویی استان من را حمایت کردند، تقاضا دارم که فرمانده‌ی جدید را نیز حمایت کنند و همواره در کارها به او نیز یاری برسانند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه