رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۹
  • کد خبر : ۵۲۹۷
  • مشاهده :  167 بازدید
  • چاپ خبر : معرفی مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین

معرفی مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین؛ مراسم تودیع و معارفه مسؤولان سازمان بسیج دانشجویی و بسیج علمی پژوهشی استان قزوین با حضور دانشجویان و مدیران برگزار شد. در این مراسم که با حضور نیک روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، عباس کاظمی دبیر ستاد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین؛ مراسم تودیع و معارفه مسؤولان سازمان بسیج دانشجویی و بسیج علمی پژوهشی استان قزوین با حضور دانشجویان و مدیران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نیک روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، عباس کاظمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قزوین به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین معرفی و ضمن تقدیر از زحمات مهدی برزگر، رئیس پیشین این سازمان وی نیز به عنوان رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی قزوین در سنگری دیگر از بسیج حضور خواهد داشت.

گفتنی است عباس کاظمی سوابقی از جمله معاون فرهنگی فرمانده سپاه استان قزوین، فرماندهی ناحیه امام حسن (ع) قزوین و دبیری ستاد امر به معروف و نهی از منکر قزوین را در کارنامه خود دارد.

مهدی برزگر نیز پس از نزدیک به ۱۰ سال حضور در سازمان بسیج دانشجویی و کسب رتبه‌های برتر طرح ولایت و طرح‌های سازندگی در کشور به عنوان رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی معرفی شد.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه