• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
نشست صمیمی مسئولین بسیج دانشگاه ها بامسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی از قزوین، نشست یک روزه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین صبح امروز شنبه مورخ 97/06/24 در سالن جلسات به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی از قزوین، نشست یک روزه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین صبح امروز شنبه مورخ 97/06/24 در سالن جلسات Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » نشست صمیمی مسئولین بسیج دانشگاه ها بامسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین

نشست صمیمی مسئولین بسیج دانشگاه ها بامسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین

نشست صمیمی مسئولین بسیج دانشگاه ها بامسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی از قزوین، نشست یک روزه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین صبح امروز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ در سالن جلسات شهید حسن پور ناحیه بسیج دانشجویی برگزار شد.

عباس کاظمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در این نشست ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت سالارشهیدان اباعبدالله الحسین باتبیین اینکه انقلاب ما با پیروی از حرکت امام حسین (ع) شکل گرفته از اهمیت سال جاری که چهل سالگی انقلاب میباشد سخن گفت و آن را زمان مناسبی برای انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهل سال دانست و بیان کرد: باید تلاش شود با اجرای برنامه‌های جاذب و تأثیرگذار نسل دوم و سوم انقلاب را هر چه بیشتر با پیشرفت‌ها و کامیابی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌ها آشنا کرد.

وی خدمت به مردم توسط مسئولان، حفظ استقلال و عدم وابستگی و دلبستگی به بیگانگان، حفظ وحدت و برادری، دوستی و کنارهم بودن، حفظ مکتب و دین را از وظایف مسئولان و مردم در برابر انقلاب دانست و افزود: حفظ انقلاب از خود انقلاب سخت‌تر است و همه ما باید در بحث دین و مکتب و فرهنگ هوشیار باشیم و آسیب‌ها و خطرات انقلاب را بشناسیم و کسی که شمر زمان خودش را بشناسد به بیراهه نمی‌رود.

در این نشست معاونین ناحیه بسیج دانشجویی و همچنین مسئولین برادر و خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین که با موضوع: ستاداستقبال ازورودی های جدید، رزمایش محمدرسول الله(ص) واربعین حسینی بود حضور یافتند.

22222

انتهای پیام./

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا