رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۴
  • کد خبر : ۵۳۴۴
  • مشاهده :  201 بازدید
  • چاپ خبر : بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین به مناسبت ۱۳ آبان

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین به مناسبت ۱۳ آبان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی بیانیه ای را قرائت کردند. متن بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی بیانیه ای را قرائت کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی در آن به روز استکبار ستیزی نامگذاری شده است، روزی است که خشم دهها ساله ملت ایران بر سر ابر قدرت جهانی و البته به فرموده امام عزیزمان شیطان بزرگ فرود آمد. نفرت عمیق ملت ایران از دولت آمریکا به صرف اقدامات خصمانه این دولت از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نبوده و نشان از مشکلات تاریخی و تمدنی این ملت با راس استکبار جهانی دارد. به تاراج بردن نفت ایران به بهای اندک، دست داشتن در کودتا علیه ملت ایران در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، تصویب قرار دادهای یک طرفه و بدتر از آن تحقیر آمیز علیه ملت ایران، اجبار رژیم خود فروخته پهلوی برای اجرای سیاست های آمریکا در همه ابعاد، ایجاد وابستگی در ملت ایران در ابعاد اقتصادی، سیاسی، نظامی، علمی و غیره به دولت آمریکا، حمایت تمام قد رؤسای جمهور آمریکا از رژیم دیکتاتور پهلوی در مقابل قیام مردمی ملت ایران و سنگ اندازی در نهضت اسلامی این ملت، همه بخشی از اقدامات خصمانه آمریکا علیه ملت ایران آن هم تا سال ۱۳۵۷ بود.

اقدام شجاعانه دانشجویان پیرو خط امام به قدری تاثیر گذار بود که امام راحل عظیم الشان آن را به انقلاب دوم نامگذاری کردند. انقلابی که شعار نه شرقی و نه غربی ما را وارد مرحله عملیاتی کرد. انقلابی که نشان داد ملت ایران با سیاست های ظالمانه آمریکا در تمام جهان مخالف است. انقلابی که به جهان این باور را رساند که ایران از مستکبرین و ظالمین ترسی نخواهد داشت و با تمام وجود هزینه های آن را خواهد پرداخت.

اما امروز، پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی برخی از خود فروختگان و خسته شدگان روزهای اول که حتی بعضا در بین دانشجویان پیرو خط امام نیز حضور داشتند تصمیم گرفتند که هم خود را، هم ملت را و هم با ایجاد فشارهای روانی به مردم و تحریک آنها، نظام را به وا دادگی علیه استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا مجبور کنند و در این راستا ایده های خائنانه همچون برجام دو و سه و چهار را مطرح میکنند.

برخی از آنها امروز زیر خروار ها خاک رفتند و قطع به یقین در پیشگاه خدا باید پاسخگوی اعمال خود باشند و بعضی دیگر هنوز در حال ترمزگیری در حرکت سریع ملت ایران به سوی پیشرفت هستند. بعضی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اقدام به تصویب لایحه هایی میکنند که خصمانه بودن آن علیه کشور از روز روشن تر است اما بدون توجه به اعتراضات سراسری مردم با خیالی آسوده این لوایح را تصویب میکنند. بعضی دیگر در قامت دولتمردان در همه ابعاد فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و حتی امنیتی اقداماتی را انجام میدهند که بعضا شائبه نفوذی بودن آنها را تقویت میکند که در این راستا مقامات امنیتی جمهوری اسلامی ایران باید اقدامات شفاف و سریعی را انجام دهند. برخی دیگر با وجود اینکه نتیجه مذاکرات برجام را دیدند و با چشمان خود ملاحظه کردند که چطور آمریکایی ها به معتبر ترین قرار داد های بین المللی پایبند نیستند و نتایج آن را هم از همین امروز ۱۳ آبان که به خیال باطل خودشان تحریم های خصمانه آمریکا مجدد آغاز خواهد شد ملاحظه خواهند کرد، بار دیگر سخن از آغاز مذاکرات با آمریکا میزنند.

اما با تمام اینها دشمنان داخلی و خارجی این ملت نتوانستند اصل حرکت رو به جلوی کشور را متوقف کرده و در آینده نیز نخواهند توانست این مسیر را به سمت دلخواه خود منحرف کنند.

شورای تبیین مواضع ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین اعلام میکند اگر برخی از بزرگانی که توانی برای ادامه مسیر ندارند و از انقلابی گری خسته شده اند جوانان انقلابی نه تنها خسته نیستند بلکه با فرمان آتش به اختیار ولی امرمشان امام خامنه ای تا آخرین قطره خونشان ایستاده اند و با تکیه بر درس های عاشورا و راهپیمایی عظیم و میلیونی اربعین تنها راه را مقاومت میدانند.

والسلام علیکم و رحمت الله

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه