رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۹
  • کد خبر : ۵۳۷۱
  • مشاهده :  273 بازدید
  • چاپ خبر : ویژه برنامه روز دانشجو باسخنرانی سردار اهوازیان

ویژه برنامه روز دانشجو باسخنرانی سردار اهوازیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی قزوین، ظهردیروز ویژه برنامه روز دانشجو در سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگیان قزوین باحضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و روسای دانشگاه ها باسخنرانی سردار اهوازیان ازفرماندهان قرارگاه سری نصرت در هشت سال دفاع مقدس برگزار شد. سردار اهوازیان باتبریک به دانشجویان حاضر در آمفی تئاتر به مناسبت روز […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی قزوین، ظهردیروز ویژه برنامه روز دانشجو در سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگیان قزوین باحضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و روسای دانشگاه ها باسخنرانی سردار اهوازیان ازفرماندهان قرارگاه سری نصرت در هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.

سردار اهوازیان باتبریک به دانشجویان حاضر در آمفی تئاتر به مناسبت روز دانشجو گفت: روز دانشجو نشانه استکبارستیزی است و نباید فراموش شود که دانشجو مطالبه گر است وبه واسطه همین مطالبه گری میتواند بسیاری از مشکلات مردم وجامعه راحل کند.

اهوازیان خاطرنشان کرد: الگوی دانشجویان در جامعه امروزی باید ۳شهید دانشجو در سال ۱۳۳۲ و شهید علم الهدی در هشت سال دفاع مقدس باشد که این شهدای دانشجو مظهر استکبار ستیزی بودند و در هشت سال دفاع مقدس بسیاری از شهدا دانشجو بودند که باتوجه به شروع جنگ درس دانشگاه را ترک و به کلاس درس در دفاع مقدس هشت ساله پرداختند ازجمله این شهدا علی هاشمی بود که در رشته پزشکی قبول شدند ولی بخاطر دفاع ازاسلام وجمهوری اسلامی دانشگاه راترک کرد وعازم مناطق جنگی برای دفاع شد.

وی افزود: سختی دردوران دفاع مقدس را جوانان ودانشجویان باروحیه استکبار ستیزی تحمل و مقابله میکردند که این از نشانه های ایستادگی ومقاومت در برابر ظلم است امروز نیز وظیفه دانشجویان حمایت از مردم مظلوم یمن است.

اهوازیان گفت: باتوجه به ظرفیت وپتانسیل بالای دانشجویان وجوانان که در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشیدند در حال حاضر هم با بکارگیری این ظرفیت وپتانسیل میتوانیم به راحتی از مشکلات وتحریم های امروز نیز گذشت وجشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را هرچه باشکوه تر برگزارکنیم.

در پایان مراسم خواننده انقلابی دانشجو علیرضاکمالی قطعه ای دروصف شهدای دانشجو خواند.

لازم به ذکر است این برنامه به همت معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین برگزارشد.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه