رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
  • کد خبر : ۵۳۷۶
  • مشاهده :  204 بازدید
  • چاپ خبر : نشست هم اندیشی شورای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین بامسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های قزوین به مناسبت ۹ دی

نشست هم اندیشی شورای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین بامسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های قزوین به مناسبت ۹ دی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی قزوین، صبح امروز مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین با فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با محوریت نفوذ ، فتنه و کالبد شکافی فتنه ۸۸ دیدار کردند. کاظمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین پس از تسلیت صانحه جان گداز دانشجویان دانشگاه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی قزوین، صبح امروز مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین با فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با محوریت نفوذ ، فتنه و کالبد شکافی فتنه ۸۸ دیدار کردند.

کاظمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین پس از تسلیت صانحه جان گداز دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات در روز گذشته و ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی نقش موثر و انقلابی ایشان را در عرصه انقلاب و حمایت از نهضت انقلاب در مجامع بین المللی چنین بیان کردند:

ایشان آن طور که باید و شاید در سطح رسانه مطرح نشدند و فعالیت ها ،خدمات گسترده و دستاورد های گران مایه ایشان در عرصه اجتماعی و رسانه ای منعکس نشد.
آیت الله هاشمی شاهرودی یکی از علمای وارسته در طراز انقلاب اسلامی و یکی از فقهای برجسته در حوزه علمیه نجف و قم بودند و اثر گذاری ایشان در متن تحولات سیاسی ایران و خاورمیانه غیر قابل اغماض است.

کاظمی افزود: ایشان از تبار شهدا و از نزدیکان آقای صدر بودند و در تبلیغات اسلامی در اغلب کشورهای اسلامی نظیر تونس ، هند و کشور های مسلمان آفریقایی فعال بودند و نقش ایشان در هم افزایی احزاب شیعی و جامعه اسلامی در عراق و دیگر کشورهای اسللامی غیر قابل انکار است ، با وجود امکان تشنج در منطقه پس از سقوط عراق توانستند این جریان ها را کنترل و حتی جریان های مخالف را از واکنش های ضد شیعی اسلامی بازدارد .
ایشان درباره مقتدا صدر در عراق فرمودند : ((مقتدا روی زانو های من بزرگ شد)) این سخن از تاثیر روانی ، اجتماعی و نفوذ ایشان در احزاب خارج از مرز های ایران حاکی است.

کاظمی گفت : توهین هایی که در فضای مجازی به شخصیت های مذهبی و اعتقادی نظیر ایت الله شاهرودی ، جنتی و یزدی میشود حاکی از آن است که جبهه ضد انقلاب سعی در تخریب اعتقادات و افراد اثر گذار در نظام ما رادارد و همین ها نیز برای دیگران بوده و هست.
فضای مجازی باید این افراد را به جامعه بشناساند تا نظیر فتنه ۸۸ که ناشی از عدم درایت برخی در امور سیاسی و اجتماعی بود اتفاق نیفتد.

کاظمی در ادامه بحث نفوذ و فتنه افزود: دانشجویان ، جوانان و تمام اقشار باید مطالعه کنند و تاریخ حوادث را بشناسند ، برای شروع باید تاریخ صد سال اخیر ایران را خواند و ۵۴ سال حکومت طاغوت را با ۴۰ سال جمهوری اسلامی و انقلاب مقایسه کنند و رشد را ببینند که در این مدت به چه میزان فتنه های ضد انقلاب فعالیت هایشان را گسترش داده اند و به چه میزان در این زمینه هزینه کرده اند تاجوانان پیشرفت انقلاب را نبینند.

ایشان ضمن معرفی چندین منبع معتبر برای پیگیری جریانات و حوادث فتنه ها از جمله اغتشاشات نهم دی ماه ۸۸ دانشجویان و به طور خاص بسیجیان را به تحقیق و پژوهش در این مطالب دعوت کرد و خاطر نشان کرد که مطالعه ، تحقیق و تقویت حافظه تاریخی ، خود عامل تشخیص جبهه حق از باطل است.

کاظمی در پایان این نشست به پرسش و پاسخ درباره شبهات نهم دی پرداخت و در نهایت اضافه کرد:شبهات نهم دی باید پاسخ داده شود و این وظیفه ماست که اطلاع رسانی کنیم.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه