رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۳
  • کد خبر : ۵۴۲۵
  • مشاهده :  150 بازدید
  • چاپ خبر : تندیس حضرت امام خمینی(ره) در دانشگاه بین‌المللی رونمایی شد

تندیس حضرت امام خمینی(ره) در دانشگاه بین‌المللی رونمایی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی قزوین، به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم رونمایی از تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) در فضای ورودی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد. در این مراسم که با حضور دانشگاهیان برگزار شد، نائینی، رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) ضمن گرامی داشت دهه فجر، این روز‌های […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی قزوین، به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم رونمایی از تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) در فضای ورودی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دانشگاهیان برگزار شد، نائینی، رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) ضمن گرامی داشت دهه فجر، این روز‌های خجسته را یادآور مجاهدت‌های ملت ایران به رهبری حضرت امام خمینی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران عنوان کرد.

همچنین حجت الاسلام  زارعی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز با بیان نقش بصیرت، دینداری، اخلاص و شعور انقلابی انسان‌های آگاه و بزرگ تاریخ بیان کرد: تندیس حضرت امام خمینی (ره) نمادی از بصیرت، ایمان و شخصیت والای این بزرگوار است و ما باید نگاهمان به راه، هدف و آرمان‌های حضرت امام باشد. در ادامه از تمثال مبارک حضرت امام پرده برداری شد.

گفتنی است در طلیعه­‌ روز‌های درخشان فجر و گرامی داشت یاد و خاطره بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب که این دانشگاه نیز به نام مبارک این فقید عالی­قدر در اذهان ملت بزرگ ایران و حتی مسلمانان جهان نام­گذاری شده است، مدیریت دانشگاه پیگیر اجرای طرحی بود تا ضمن ادای احترام به این رهبر فرزانه، دانشگاهیان و به ویژه دانشجویان و نسل جوان با مشاهده­ آن، یاد و خاطره ایشان را در ذهن و قلب خود زنده و حکّ نمایند. تا اینکه طرح نصب تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره)، پس از مدّت­ها پیگیری از مرحله طراحی و تصویب تا اجرای آن به همّت معاونت عمرانی به مورد اجرا درآمد و به مناسبت آغاز دهه­‌ی پنجم انقلاب و مقارن با ایام ­الله دهه‌ی فجر از این پروژه رونمایی شد.

لازم به ذکر است، نمایشگاهی هم با عنوان کوچه‌های انقلاب در قالب عکس‌های از دوران انقلاب در محوطه دانشگاه به نمایش گذاشته شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه