رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
  • کد خبر : ۵۴۳۶
  • مشاهده :  83 بازدید
  • چاپ خبر : آغاز رزمایش خدمت بسیج دانشجویی استان قزوین

آغاز رزمایش خدمت بسیج دانشجویی استان قزوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، سید محمدرضا بحرانی مسئول جهاد سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، از آغاز رزمایش خدمت در حوزه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، اندیشگری و بهداشت خبر داد. وی افزود: دانشجویان بسیجی به مدت چهار روز و در منطقه شهری هادی آباد مشغول به فعالیت هستند. تاکنون در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، سید محمدرضا بحرانی مسئول جهاد سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، از آغاز رزمایش خدمت در حوزه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، اندیشگری و بهداشت خبر داد.

وی افزود: دانشجویان بسیجی به مدت چهار روز و در منطقه شهری هادی آباد مشغول به فعالیت هستند. تاکنون در حوزه بهداشت و سلامت به هفتاد نفر از همشهریان خدماتی مانند ترمیم و کشیدن دندان ارائه شده است.

مسئول جهاد سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی ادامه داد: علاوه بر فعالیت دانشجویان در حوزه بهداشت و سلامت، چهار پروژه عمرانی به نام مجاهد فی سبیل الله رسول عالم باقری نیز در دست ساخت است.

بحرانی با اشاره به استقبال چشمگیر مردم گفت: رزمایش در چهار روز انجام میشود که تاکنون دو روز آن را پشت سر گذاشته ایم و علاوه بر استقبال مردم منطقه هادی آباد، مردم مناطق همجوار نیز از این رزمایش استقبال کرده اند.

وی بیان کرد: این رزمایش توسط جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) با هدف بر طرف سازی آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی انجام می شود.

 

 

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه