رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
  • کد خبر : ۵۵۵۹
  • مشاهده :  82 بازدید
  • چاپ خبر : ویزیت رایگان ۱۵۰۰ نفر از سیل‌زدگان توسط موکب پزشکی بسیج دانشجویی قزوین

ویزیت رایگان ۱۵۰۰ نفر از سیل‌زدگان توسط موکب پزشکی بسیج دانشجویی قزوین

مسؤول جهادسازندگی بسیج دانشجویی استان قزوین از ارائۀ خدمات پزشکی به بیش از ۱۵۰۰ نفر از مردم مناطق سیل‌زدۀ لرستان توسط موکب پزشکی حضرت رقیه(س) خبرداد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، سید محمدرضا بحرانی مسؤول جهادسازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان در گفت‌وگو با خبرنگار دوم آذر ، گفت: بیش از یک […]

مسؤول جهادسازندگی بسیج دانشجویی استان قزوین از ارائۀ خدمات پزشکی به بیش از ۱۵۰۰ نفر از مردم مناطق سیل‌زدۀ لرستان توسط موکب پزشکی حضرت رقیه(س) خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، سید محمدرضا بحرانی مسؤول جهادسازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان در گفت‌وگو با خبرنگار دوم آذر ، گفت: بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در موکب پزشکی حضرت رقیه(س) بسیج دانشجویی قزوین که در مناطق سیل‌زده استان لرستان مستقر بودند ویزیت رایگان شدند.

وی افزود: پس از دستور سردار سلیمانی در خصوص برپایی موکب‌های اربعین و خدمت‌رسانی آن‌ها به مردم سیل‌زده موکب پزشکی حضرت رقیه(س) بسیج دانشجویی قزوین در شهر پل‌دختر مستقر شد.

بحرانی در ادامه گفت: موکب پزشکی حضرت رقیه(س) در مدت ده شبانه‌روز و در مناطق معمولان، پل‌دختر، روستای چم مورت و دم رود، بیش از ۱۵۰۰ نفر از مردم را ویزیت رایگان کرده است.

مسؤول جهادسازندگی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین تصریح کرد: علاوه بر ارائه اقدامات پزشکی موردنیاز در این مناطق، بیش از ۴۰ میلیون تومان دارو نیز برای افراد تجویز شد.

وی در پایان تأکید کرد: گروه پزشکی حضرت رقیه(ع) در حال آماده‌سازی برای اعزام به مناطق سیل‌زده جنوب کشور است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه