رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹
  • کد خبر : ۵۵۶۱
  • مشاهده :  141 بازدید
  • چاپ خبر : چهارمین جشنواره دانشجویی ققنوس در حال برگزاری است+پوستر

چهارمین جشنواره دانشجویی ققنوس در حال برگزاری است+پوستر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، چهارمین دوره جشنواره هنری ققنوس به همت معاونت فرهنگی-اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین برگزار خواهد شد. مسعود سلگی معاونت فرهنگی – اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دوم آذر گفت: این جشنواره در هفت بخش ادبیات، هنرهای تجسمی، ادبیات نمایشی، موسیقی،مداحی و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین، چهارمین دوره جشنواره هنری ققنوس به همت معاونت فرهنگی-اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین برگزار خواهد شد.

مسعود سلگی معاونت فرهنگی – اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دوم آذر گفت: این جشنواره در هفت بخش ادبیات، هنرهای تجسمی، ادبیات نمایشی، موسیقی،مداحی و پژوهش های هنری برگزار خواهد شد.

نمایش توانمندی‎های هنرمندان و ایجاد رقابت سالم و سازنده نیز از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است که مسوول جشنواره‌ی سراسری هنرهای تجسمی به آن‌ها اشاره کرد.

وی افزود: جشنواره هنری ققنوس در حال حاضر در سطح استانی برگزار خواهد شد و پس از داوری، علاوه بر تقدیم هدایایی به رسم یادبود، آثار به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

سلگی در انتها  تصریح کرد: تاکنون بیش از ۱۰۰ اثر ر بخش های مختلف به دبیر خانه جشنواره ارسال شده است و پیش بینی میشود این آثار به ۵۰۰ اثر برسد.

شایان ذکر است مهلت ارسال آثار برای این جشنواره تا ۳۱ فروردین است و متقاضیان شرکت در این جشنواره میتوانند از طریق لینک زیر ثبت نام کنند.

لینک ثبت نام

 

 

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه