رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
  • کد خبر : ۵۶۶۷
  • مشاهده :  208 بازدید
  • چاپ خبر : راه اندازی دبیرخانه امور اجتماعی بسیج دانشجویی قزوین
به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی صورت گرفت:

راه اندازی دبیرخانه امور اجتماعی بسیج دانشجویی قزوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، اولین جلسه دبیرخانه امور اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی با هدف ایجاد زمینه لازم جهت نقش آفرینی بسیج دانشجویی در مسائل و معضلات اجتماعی با حضور معاونت های این ناحیه برگزار شد. سلگی مدیریت فرهنگی اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین در تشریح دبیرخانه گفت: این دبیر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، اولین جلسه دبیرخانه امور اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی با هدف ایجاد زمینه لازم جهت نقش آفرینی بسیج دانشجویی در مسائل و معضلات اجتماعی با حضور معاونت های این ناحیه برگزار شد.

سلگی مدیریت فرهنگی اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین در تشریح دبیرخانه گفت: این دبیر خانه به ریاست مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و دبیری مدیریت فرهنگی-اجتماعی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین تشکیل گردیده است.

 

وی افزود:این شورا متشکل از اعضای حقوقی و حقیقی که جهت هماهنگی و تقسیم کار در خصوص اقدمات حوزه اجتماعی در ناحیه بسیج دانشجویی قزوین تشکیل گردیده است و مقرر شده است در سطح دانشگاه و جامعه و راستای آسیب ها و معضلات برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر این موضوعات، دبیرخانه امر به معروف و نهی از منکر نیز در ذیل این دبیر خانه تعریف شده است.

 

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه